Dünyada Magazin

Flaş! Hangi ünlü isim bebeğini alıp anne-babasının evine sığındı?

Kısa bir süre önce ikinci bebeğine hamile olduğu duyurulan Prens William'ın karısı Kate Middleton oğlu Prens George'u da alıp anne ve babasının evine 'sığındı.'

 

Yaklaşık 10 haftalık hamile olan Kate Middleton'ın ailesinin yanına gitmesinin nedeni ise hayatını zindana çeviren doğum öncesi hastalığı. İlk bebeği Prens George'a hamileyken de yaşadığı hyperemesis gravidarum adlı rahatsızlık yine Middleton'ın yakasını bırakmadı. Tedavisi süren Middleton annesi Carole ve babası Michael'ın Berkshire, Bucklebery'deki evine gitti.

 

Aileye yakın bir kaynak Middleton'ın yoğun mide bulantısı ve kusma ile seyreden hastalığı nedeniyle zor günler yaşadığını ve bu dönemi kamuoyunun gözünden uzakta ailesiyle birlikte geçirmek istediğini söyledi. Yine aynı kaynak ilk hamileliğinde hastanede tedavi gören Kate Middleton'ın bu kez tedavisini baba evinde geçireceğini ve böylece oğlunun bakımı konusunda annesinden de yardım alacağını belirtti. Minik Prens zaman zaman anneannesinin kollarında kasabada gezmeye de çıkıyor. Bucklebery'deki bir dükkan sahibi Carole Middleton'ın torunuyla birlikte geldiğini ve alışveriş yaptığını söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu