FLAŞ!.. FERMAN TOPRAK SAHNEDE NİŞANLANDI!..

0

Sanat, spor ve medya dünyasından seçkin konukların katıldığı geceye Ferman Toprak, alev alev yanan tuzlar içinden çıkarılan pişmiş tavuklar eşliğinde seslendirdiği "Tavukları Pişirmişem" isimli şarkısıyla start verdi. Renkli görüntülerin sergilendiği geceye, Adana'dan gelen sanatçının anne ve babası da Ferman Toprak'ın söylediği yeni şarkılarına ayakta alkışlarla tempo tutarak eşlik etti.

Geceye damga vuran olay ise başarılı isim Ferman Toprak'ın kız arkadaşı Hilal Öztürk'le sürpriz nişanı oldu. Çiftin nişan yüzüklerini lansmana katılan Sedat Peker taktı.

Peker, ikiliyi tebrik de ederek "Allah tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun" dedi. Lansmana yoğun ilgi gösteren davetlilerin alkışları eşliğinde nişanlanan Ferman Toprak "Çok mutluyum. Hem yeni albümümün heyecanını yaşıyorum; hem de sevdiğimle nişanlanmanın mutluluğunu yaşıyorum. En güzeli de iki mutluluğumu siz dostlarımla paylaşıyorum. Benden daha mutlusu olur mu? 'Hayatı tespih yapmışım' dedik bol bol tespih dağıttık. Artık 'Tavukları Pişirmişem' le bol bol tavuk dağıtacağız" dedi.

Bu arada albümde yer alan ve sözlerini ortak yazdıkları "Söylesene Sevgili" isimli romantik şarkıda nişanlısı Hilal Öztürk'le düet yapan Ferman Toprak'ın gözlerinin dolduğu da dikkat çekti.