FLAŞ! EVLİLİĞİN EŞİĞİNDEN DÖNEN OZAN DOĞULU EŞİNİ Mİ ALDATTI?

Güneş'in haberine göre Ozan Doğulu, 10 yıl önce Sezen Aksu'nun Bursa konserinde tanışıp evlendiği 3 kızının annesi eşi Ece'yi önceki hafta elenen Survivor'dan Duygu Çetinkaya'yla aldattı. Ocak ayında 3. kızı Elya'yı kucağına alan Doğulu, önceki gece önce eşi,kızları Arya ve Lila'yla Sindirella filminin galasına katıldı. Gala sonrası ailesini Acarkent'teki evlerine bırakan Doğulu, soluğu İstanbul gecelerinde aldı.

Aldatmaya tanıştırma süsü

2010 yılında yine eşine ihanet ettiği için boşanmanın eşiğinden dönen ünlü müzisyen, mekanda Duygu Çetinkaya'yla buluştu ve etraftaki meraklı bakışlara aldırış etmeden samimi şekilde dans edip öpüştü. Geçen yıl sonuda Roma'ya da gittikleri iddia edilen iddia edilen ikili mekanda Survivor'ın eski yarışmacısı Murat Ceylan'la karşılaştı.

Mekandan 05.00'te tek başına çıkan ve ayakta duramayan Doğulu, VIP minibüsüne bindikten sonra şoförüne 50 metre ileride durmasını söyledi ve Çetinkaya'yı beklemeye başladı. Dışarı Ceylan'la çıkan Çetinkaya, Doğulu'nun aracına binerken flaşlar patlayınca ne yapacağını şaşırdı. Aracından inip gazeteciyi bulmaya ve görüntüleri sildirmeye çalışan ancak başarılı olamayan müzisyen, eşiyle sorun yaşamamak için ihanete ilginç bir süs verdi. Doğulu, Ceylan'la Kuruçeşme'de bululup aracının içinde 3'lü selfie çekti ve "Duygu beni Murat'la tanıştırdı. Çocuk yetenekli, dur bakalım" notuyla instagram'dan paylaştı.