FLAŞ! DEMET AKALIN’LA ALİŞAN KAVGASI ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!..

Geçtigimiz yıllarda yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ünlü türkücü Alişan ile Demet Akalın'ın aralarından su sızmıyordu taki ikilinin arasına kara kedi girene dek.

ARAYA AİLELER KARIŞTI!..

Demet Akalın'ın kardeşi Emir Çağ Adanur kendine ait olan tweet hesabından "Senide o travesti yiğenlerinide ben acıtcam, 2013 ün en iyi düğün sanatçısı ödülünü sokucam" yazarak tweet atmasıyla tarafların kavgası çıg gibi büyümüştü. Bu olayın üzerine ünlü türkücü Alişan avukatı aracılığı ile savcılıga kişilik haklarına saldırı gerekçesi ile suç duyurusunda bulundu. Dosyayı inceleyen savcı Emir Çag Adanur hakkında kişilik haklarına saldırı gerekçesi ile ceza davası açılmasına karar verdi.

Şüphelinin beyanına baş vurulmasının ardından incelenen soruşturmada hesabın kendisine ait oldugunu fakat şifresinin başkaları tarafından bilindigini dile getirsede hesabının kopyalandığına dair bir beyanı bulunmadığı şifrenin başkalarının tarafından bilinip kaldırılmadığı sorumluluğu ortadan kaldırmadığı CMK 253/7 maddesi geregi uzlaşma saglanamadığı anlaşılmakta.