FLAŞ!.. DEMET AKALIN’A SAHTEKARLIK SUÇLAMASI!..

0

Yapımcı Polat Yağcı, tıklanma sayılarında hile yapıldığı iddia etti ve "Bu yaptığınız doğrudan hak yemektir emek hırsızlığıdır" dedi. Demet Akalın, Pırlanta isimli albümünün çıkış parçası İntikam'ı 2 gece önce görücüye çıkardı.

Şarkı twitter'da 3 saatte, 4 kez Trend Topic oldu ve youtube'ta 24 saatte 162 bin kez tıklandı. Bu durum müzik otoritelerinin tepkisini çekti. Ünlü prodüktör Polat Yağcı, isim vermeden şarkının yüklendiği ve pek çok kişinin uykuda olduğu saatlerdeki tıklanma sayılarını saat saat yazdı ve "Kliplerde sahtekarlığa son" etiketiyle şu yorumu yaptı:
"Dün yüklendi ve izlenme rekoru kırdı. Yine yalanlar, yine sahtekarlıklar bırakın bu insanları kandırmayı bırakın! Bu en çok ben izlendim ayaklarını, sadece kendiniz olun. Bu yaptığınız doğrudan hak yemektir emek hırsızlığıdır" tepkisini gösterdi.

Şarkısını sosyal medya ekibiyle kendisinin tıklattığı iddiasına ise Demet Akalın "Şarkım şekil, önümden çekil" ve "Keyfimiz kimlere dert olmadı ki" yorumlarıyla cevap verdi. Dün de şarkıcı "Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var derlerdi. Bakıyorum da şimdilerde 40 dakika sürmüyor. Kahve mi bozuk yoksa dostlar mı anlayamadım!" sözünü paylaşarak tepkisine devam etti.