Magazin

FLAŞ!.. DEMET AKALIN, HANDE YENER’E YİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!..

Hande Yener'in; uzun yıllardır Demet Akalın ile çalışan söz yazarı Ersay Üner'i transfer etmesi, ikilinin arasında yeni bir gerginliğe yol açtı. Geçmişte de birçok kez polemik yaşayan ikili, bu kez Instagram'da kapıştı.

Demet Akalın, önceki gün sayfasında konser tarihlerinin bulunduğu bir kare paylaşıp altına şu notu düştü: 'Rahatsız eden konserler… Çalış çalış, yetişeceksin bana inşallah ama rüyanda! Güzel söz oldu, bunu şarkı yap. Nasılsa hâlâ benden besleniyorsun. Sıkıntı yok.'

Daha sonra Akalın, 'Her gün yüzlerce hayal kurar insan ve hiçbiri gerçek olmaz fakat bir gün bir gerçek yaşarsın hiçbir hayale sığmaz' şeklinde bir not paylaştı. Akalın'ın; Ersay Üner'in Yener için yaptığı 'Sebastian' şarkısını ima ettiği bu paylaşımlara ünlü şarkıcıdan yanıt gecikmedi.

Konser ve sahne programının fotoğrafını Instagram'da paylaşan Hande Yener, bu karenin altına 'Söyle ona Sebastian, inşallah canım yaa… Hayaller evde kurulur, gerçekler Hande Yener konserlerinde yaşanır' diye not düştü.

Bunun üzerine Demet Akalın, Instagram'da biri güzel, diğeri çirkin iki oyuncak bebek resminin olduğu bir kare paylaştı. Fotoğraftaki güzel bebeğin üzerinde İngilizce 'Bu benim', çirkin olanında ise 'Bu da bana benzemeye çalışan sensin' yazması dikkat çekti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu