FLAŞ! CEM YILMAZ’LA BERABER OLDU, FİYATINI İKİYE KATLADI!..

Cem Yılmaz'la yeni bir aşka yelken açan Ayşe Hatun Önal turnayı gözünden vurdu. Aşkta kazanan Hatun'un sahne ücretini de 1 haftada 17 bin liradan 30 bin liraya çıktı.


Komedyen Cem Yılmaz, son zamanlarda kiminle aşk yaşasa uğurlu geliyor. Daha önce bir çok ünlü mankenle aşk yaşayan Yılmaz'ın son gözdesi olan Ayşe Hatun Önal'a da yeni yıl piyangosu vurdu. Geçtiğimiz günlerde başlayan aşkı sayesinde magazin basınının gündeminden düşmeyen Hatun, bu popülerliği kısa sürede paraya çevirmeyi başardı.

 

'FİYATI İKİYE KATLADI'

 

Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan Ayşe Hatun Önal, Nisan ayında çıkardığı 'Çak Bir Selam' single ile beklediği başarıyı yakalayamasa da zaman zaman mekanlarda sahne alıyordu. Şu sıralar yeni single çıkarmak için gün sayan Önal, Yılmaz aşkı sayesinde bir anda zirveye çıktı. Ünlü komedyenle aşk yaşamadan önce 17 bin lira karşılığında sahneye çıkan Ayşe Hatun Önal, yeni sevgilisinin getirdiği popülerlikle bu fiyatı 30 bin liraya yükseltti.

'AYŞE'NİN YÜZÜ GÜLÜYOR'

Birçok organizasyon için sahne teklifi alan güzel şarkıcı, gelen teklifleri şimdilik ertelemeyi tercih ediyor. Yılbaşına kadar iş hayatını geri planda tutup Cem Yılmaz'la aşkını doya doya yaşamak isteyen Önal, 2015'in ilk günlerinden itibaren ise yoğun bir iş temposuna girecek.
Cem Yılmaz'ın da sevgilisinin barlarda çıkmasından rahatsız olduğu iddia edildi.