Magazin

Flaş boşanma! Manken sevgilisi için boşandı, tazminata boyun eğdi!..

Başrol oyuncusu Ece Uslu’yla beraber olan Karagül dizisinin yönetmeni Murat Saraçoğlu, eşinden boşandı. 180 bin TL tazminat ödeyen Saraçoğlu, ayrıca yönettiği her işten eski eşine yüzde 10 hisse verecek.

 

Uslu'nun bir süredir beraber olduğu yönetmen Saraçoğlu'nun ayrı yaşadığı eşi Gamze Saraçoğlu'yla arasındaki çekişmeli boşanma davası hafta içi sonuçlandı. Dava sürdüğü için ilişkilerini rahat yaşayamayan Uslu ve Saraçoğlu, derin bir oh çekti.

Murat Saraçoğlu geçen aylarda şiddetli geçimsizlik nedeniyle oğlunun annesi Gamze Saraçoğlu'ndan boşanmak için İstanbul Anadolu Adliyesi 15. Aile Mahkemesi'ne başvurdu.

HER İŞTEN YÜZDE 10!..

Karara bağlanan dava sonucunda çiftin oğlunun velayeti annede kaldı. Mahkeme Gamze Saraçoğlu'na aylık 11 bin TL nafaka ve 180 bin TL de tazminat ödenmesine karar verdi.

Boşanma dilekçesinde yer alan başka bir madde ise dikkat çekti. Saraçoğlu, Karagül dizisi bittikten sonra çekeceği her sinema, dizi, belgesel ya da reklam filminden alacağı net gelirin yüzde 10'luk payını eski eşinin kontrolündeki oğlu adına açılacak hesaba yatıracak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu