Flaş! Aşk hayatı Sinem Kobal’ı işinden etti!..

0

Avşar filmin yapımcılığını üstlendiği, Andaç Haznedaroğlu’nun bir kadın hikâyesini anlatan filminde Sinem Kobal’a da başrol teklifi götürülmüştü.

 

Sinem Kobal'ın yıldızı 90’lı yıllarda ilk olarak “Dadı” dizisinde çocuk yıldız olarak ekranlarda gözükmesiyle parlamıştı. Aranılan oyuncu olmaya başlamıştı ki, Sinem Kobal'ın kariyerine 4 yıl önce Arda Turan’la yaşadığı aşk balyoz gibi indi. Son yıllarda ise iş hayatını tamamen askıya alan Sinem Kobal, Arda Turan ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda tamamen sonlandırarak dizi setlerine dönme kararı aldı.
 
Dizi tekliflerine de sıcak bakan Sinem Kobal, Avşar Film’in bir kadın hikâyesini anlatan sinema filminde de oynamaya hazırlanıyordu. Sinem Kobal'ın partneri ise Kerem Bürsin olacaktı. Şanssızlık burada başladı, Bürsin’in zamanlaması uymadı.
 
Bu sırada Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, adı önce tekstilci Kaan Kalyon, ardından İbrahim Çelikkol’la anılan Sinem Kobal’ın özel hayatıyla çok sık gündeme geldiğini gördü. Sinem Kobal’ın magazin basınında boy göstermesinin projenin önüne geçeceğini düşünen Avşar, kararından vazgeçti.
 
Adı henüz netleşmeyen filmin hikâyesinin de Avşar’ın oyuncu değişikliğine karar vermesiyle revize edildiği öğrenildi.