Finale haftalar kala Survivor’da işler karıştı!

Finale adım adım yaklaşılan Survivor'da her geçen hafta gerilim ve tartışmalar artıyor. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümüne Sercan ve Nisa'nın diyalogları damga vurdu...

Takip Et:

Survivor‘ın büyük finali için geri sayım sürüyor. 8 yarışmacının şampiyonluk mücadelesi verdiği yarışta dün üçüncü kez dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Yarışın kazananı Cemal Can oldu. Cemal Can, eleme adayı olarak Sercan’ın adını verdi. Konseyde yaşananlar bununla da sınırlı kalmadı. Sercan ve Nisa arasındaki konuşma geceye damga vurdu. Adaya kimin veda edeceği bu akşam belli olacak.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Daha önce dokunulmazlığı kazanarak Evrim‘in adını veren Cemal Can, ikinci dokunulmazlık oyunu ile yeni bir isim söyleme hakkını kazandı. Cemal Can, Evrim ve Nisa‘nın eleme adayı olduğu konseyde Sercan‘ın adını verdi. 3. bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Evrim, Nisa hakkında konuştu. Evrim ” 4,5 aydır bir kere potaya girmemiş, sizce de bu işte bir terslik yok mu?” dedi.

“TEK TARAFLI DA YAŞANMADI BAZI ŞEYLER!”

Evrim‘in ardından ikinci aday olan Nisa, “Benim ismini söyleyeceğini tahmin ediyordum İlk fırsatta bunu yapacaktı.” diyerek geçmişte yaşananlardan dolayı kendi ismini söylediğini ima etmişti. Sercan Yıldırım ise “Birinin peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de bir gururum ve duruşum var” sözleri ile kafaları karıştırmıştı. Sercan Yıldırım dün akşamki konseyde şunları söyledi:

“En başından bugüne kadar birçok şey yaşandı. Hep koruyucu ben oldum ona karşı. İstemediği bir şeyi yapsın istemedim. Zarar görmesini istemedim ama zarar gören ben oldum. Olaylar kapanmışken tekrardan sanki ben peşinde koşuyormuşum havası verdi ve bu beni çok üzdü. Üçüncü dokunulmazlığa çıktığımda kafam oradaydı. Puzzle’ı dahi tamamlayamadım. Peşinden koşan o da olmadı ama tek taraflı da yaşanmadı bazı şeyler. Olaylara şahit olan bir sürü arkadaşım var. Aycan, Ezgi, Aşkım… Burada da Cemal Can da şahit. Ona da sorabilirsiniz. Anlatacaklarım bu kadar. Herkes bilsin istedim. Notlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes bilsin. Keşke kapansaydı. Bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar.”

Sercan‘ın sözlerine Nisa’dan yanıt gecikmedi. Nisa şunları söyledi: “İntikam olayı bununla alakalı değildi. Son oyunlarda sürekli Cemal Can’la benim üstüme geliyordu.’ Ağlaya ağlaya şampiyonluğa gidiyorsunuz’ diyordu. Bununla ilgiliydi sözlerim. Bu konuyu tekrar açtı, kendi bilir. Boşver söylemeyeceğim.”