Medya

Final yaparsa çok yazık olur! Elçin Sangu ve Ozan Dolunay yeni açıldı, hikaye asıl şimdi başladı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Star TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 6. kısmının final olması bekleniyordu. Çıkan haberler sonrasında Yasemin Allen ve Elçin Sangu da kendilerine final kararının iletildiğini açıklamıştı. 6 kısımlık bir işin kendisini anlatmasının muhtemel olmadığını açıklayan Elçin Sangu, çok drama ve dargındı…

Dizinin 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 6. kısmının final olacağı bekleniyordu.
Başka Bir Deyişle final şimdilik yok. Star TV karar mı değiştirdi, yoksa birkaç kısım daha sürüp mü bitecek öğrenilmiyor.

Ancak Iyi Günde Makûs Günde’nin vaziyetine bakılır ise öyküye göre Ozan Dolunay ve Elçin Sangu partnerliği hakikat şimdi değerini ortaya koyacak. Başka Bir Deyişle dizi hakikat şimdi başladı, bütün de böyle bir noktada final meçhullüğü yaşanıyor.

Acaba normal bir son yapılabilmesi için mi fırsat tanındı, yoksa daha devam edecek mi? İzleyicilerin kafası karmaşık, sosyal medyada umut ile umutsuzluk iç içe… Star TV’nin kararından dönmesi temennisi var.
En azından izleyicilerin 6. kısım için sosyal medyadan destekledimeleri ve izlenme oranlarının yükselmesi bir fark yaratabilir.

Aşinayı üzere Star TV, geçen sezon 13 kısmı yayınlanan Güvercin dizisinin araya giren pandemiye karşın son 3 kısmının yayınlama kararı almıştı. Kanal D’nin Azize ve Fox TV’nin Ferhat ile Şirin dizileri için final izni dahi vermediği bu çetin piyasada, Star TV, yeniden de daha töleranslı bir kanal.

İzleyiciler final olmayacak diye coşuyor ama Star TV’den net bir açıklama gelmeden, neşelenmek çok da doğru değil gibi duruyor.

İşte Iyi Günde Makûs Günde 6.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu