Medya

FİNAL BÖLÜMÜYLE ‘O HAYAT BENİM’ DİZİSİ İZLEYİCİLERİ ŞAŞIRTTI!

2014'te yayın hayatına başlayan 'O Hayat Benim' dizisinin final bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi.

Keremcem, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray'ın başrollerini paylaştığı O Hayat Benim final bölümünde Efsun, Atahan Ailesi’ni kurtarmak için kendini yeni bir maceranın içinde buldu.

Ateş ve Bahar çifti ise ikinci bebeklerine kavuştu.

Tehlikeli bir planın parçası olan Efsun’un öldüğünü gösteren sahneler kafalarda soru işareti bıraktı ancak gerçek sonradan anlaşıldı.

ARDA VE EFSUN MUTLU OLACAK DERKEN…

Polisle ortaklık yapan Efsun öldü gibi gösterilmişti. Her şeyin geride kaldığını, Efsun ve Arda’nın mutlu sona doğru ilerlediğini düşünen izleyiciler, finalde büyük bir şok yaşadı.

Arda, Zeynep’in kurşunuyla hayatını kaybetti.

O HAYAT BENİM DİZİSİ 36 ÜLKEYE SATILDI!

131. bölümü ile seyircisine veda eden O Hayat Benim, Türkiye'de dört sezon boyunca büyük başarılara imza attı.

Kolombiya ve ABD'yle geçtiğimiz günlerde anlaşan dizi 36 ülkeye satıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu