Filiz Taçbaş, Çukur dizisi için döndü!

Takip Et:
Filiz Taçbaş, Çukur dizisi için döndü!
Filiz Taçbaş, Çukur dizisi için döndü!

Türkiye’de yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran Çukur dizisine ünlü bir ad daha katıldı. Ay Yapım’ın, Show TV için sürüklediği dizi ‘ Çukur’ takımına, ünlü oyuncu Filiz Taçbaş da katıldı.

FİLİZ TAÇBAŞ: “FOÇA’DAN ÇUKUR İÇİN DÖNDÜM”

Filiz Taçbaş, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Çukur dizisinde yer alacağını duyurdu. Filiz Taçbaş, deniz kenarında bir resim paylaşarak “Çukur’ dizisi ile setlere dönmenin coşkusunu sizlerle paylaşmak istedim.
İzmir Foça’dan, ‘Çukur’ için döndüm” anekdotunu düştü.

56 yaşındaki Filiz Taçbaş’ın bu paylaşımı hoşlananlarını heyecanlandırdı. Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.

ÇUKUR’UN OYUNCU KADROSU

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi zaferli oyuncular yer alıyor.

.