Filiz Aker’in yıllar önceki sözleri şoke etti!

3 yıl önce Vatan Şaşmaz'ı Beşiktaş'ta bulunan bir otelde öldürüp, intihar eden eski manken Filiz Aker'in yıllar önce verdiği bir röportajda sarf ettiği sözler sosyal medyada olay oldu...

Takip Et:

Eski manken Filiz Aker’in sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ı öldürmesi halen magazin gündemine gelmeye devam ediyor. 2017’nin Ağustos ayında gerçekleşen olayda gün içerisinde mesajlaşan Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz, akşam Beşiktaş’ta bulunan bir otelde bir araya gelmişti. Filiz Aker, odasında tartıştığı ve gitmek için harekete geçen Vatan Şaşmaz’ı sırtından 3-4 el ateşle vurmuş ve ölümüne sebep olmuştu. Ardından intihar eden Aker, hem trajik bir olaya imza atmış hem Vatan Şamaz’ın o dönem henüz doğmamış çocuğunu babasız bırakmış hem de uzun yıllar konuşulacak olan bir magazin figürü haline gelmişti.

“ERKEĞİMİ BAŞKASIYLA GÖRÜRSEM ACIMAM, GEBERTİRİM”

Filiz Aker’in, 1993 yılında gazeteci Sema Denker ile yaptığı röportajda ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. Filiz Aker’e 1993 yılında ‘Sema Soruyor?’ adlı köşesinde yer veren Sema Denker, gazete küpürünü paylaştı. Aker, söz konusu röportajda, “Erkeğimi çok kıskanırım” ve “Onu başka biri ile görürsem hiç acımam, orada gebertirim” ifadelerini kullandığı görülüyor.