Fidan Challenge’a Hadise’den sonra Aslı Enver ve Murat Boz’dan da destek geldi!!

'Mekanın Sahibi' şarkısı ile olay yaratan Norm Ender'in başlattığı fidan bağışlama kampayasına birbirinden ünlü isimler dahil oldu. Aslı Enver ve Murat Boz çifti de 1000'er fidan ile kampanyaya destek verdi...

Takip Et:

Norm Ender’in “Son zamanlarda artan orman yangınları ve çevreye verdiğimiz zarardan dolayı çok huzursuzum.” sözleriyle başlattığı ve 500 fidan bağışladığı ‘Fidan Challenge’ ünlüler arasında yaygınlaşmaya başladı.

Ünlü rap’çi ilk etapta son günlerin en çok konuşulan ismi Reynmen’e meydan okudu. Reynmen bu çağrıya kayıtsız kalamadı ve 501 fidan bağışladı. Bağış sonrası Hadise’ye meydan okuyan Reynmen sayesinde de ünlü popçu, Tema Vakfı’na 1000 adet fidan bağışında bulundu.

ESKİ PARTNERLER PASLAŞTI

Hadise’nin harekete geçirdiği isim ise ‘Kadın’ dizisinin yıldız oyuncusu Özge Özpirinçci oldu. Güzel oyuncu da akıma 1000 fidanla katıldı. Özpirinçci, “Kampanyaya destek vermeniz çok önemli! Miktarı önemli olmadan yapacağınız her bağış, gezegenimize bir teşekkür!” sözleriyle pası ‘Aşk Yeniden’ dizisindeki partneri Buğra Gülsoy’a attı.

Buğra Gülsoy ise “Özge’nin ‘fidan challege pasını sevgiyle kabul edip, 1000 fidan da benden diyorum ve topu Aslı Enver’e paslıyorum.” açıklamasında bulundu.

“SEVE SEVE KABUL EDİYORUM TATLIM”

Ünlü oyuncu Aslı Enver de “Buğra Gülsoy’un ‘fidan challege’ pasını memmuniyetle kabul ediyorum. 1000 fidan da benden, pası Murat Boz’a atıyorum.” diyerek sevgilisini de kampanyaya destek vermeye çağırdı. Murat Boz da sevgilisi Enver’e “Fidan challege pasını seve seve kabul ediyorum tatlım. 1000 fidan da benden… Topu İbrahim Büyükak’a paslıyorum.” yanıtını verdi.

TOPLAM 8001 FİDAN BAĞIŞLANDI

İbrahim Büyükak da Tema Vakfına 1000 fidan bağışladı. Büyükak’ın meydan okuduğu Kaan Sekman da 1000 fidanla kampanyaya destek oldu.

Norm Ender’in başlattığı bu akımla ünlü isimler, şu ana kadar toplam 8001 fidan bağışında bulundu. Tema Vakfı’na 1 fidan bağışının 10 lira olduğu biliniyor.