Feyza Aktan’a Özcan Deniz soruldu!

Özcan Deniz'in eski eşi ve oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan, önceki gün Nişantaşı'nda bir mekandan çıkarken görüntülendi...

Takip Et:

Bir kafede arkadaşıyla buluşan Feyza Aktan, çıkışta karşısında objektifleri bulunca kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Özcan Deniz’in pandemi sürecinde evde çektiği filmde oğlu Kuzey’le birlikte rol alan Aktan, projeyle ilgili soruları “Dizi benim için iyiydi ama detay veremem, sürpriz olsun” diye yanıtladı. Feyza Aktan, “Özcan Bey’le boşandıktan sonra da aynı evde yaşadığınız iddiası doğru mu?” sorusu karşısında ise sadece gülmekle yetindi, “Bir yere yetişmem lazım” diyerek uzaklaştı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, bir süre birliktelik yaşadıktan sonra Mart 2018’de ünlü şarkıcının Zekeriyaköy’de bulunan villasında sade bir nikahla dünyaevine girmişti. Aktan, Nisan 2018’de ise oğulları Kuzey’i dünyaya getirmişti. İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda oğulları Kuzey’in ilk yaşını aile içerisinde yaptıkları törenle kutlamıştı. Çift, bu kutlamadan birkaç ay sonra haziran ayının sonlarına doğru anlaşmalı olarak boşanarak herkesi şaşırtmıştı.