Feyza Aktan, dedikoduları umursamıyor!

Özcan Deniz'in Aslı Enver'e hayranlığı yüzünden ayrıldığı iddia edilen eski eşi Feyza Aktan, önceki akşam ex eltisi Evren Deniz ile eğlenmeye çıktı...

Takip Et:

Geçtiğimiz hafta magazin gündemine Özcan Deniz, Feyza Aktan ve Aslı Enver isimleri damga vurmuştu. Özcan Deniz’in İstanbullu Gelin dizisindeki partneri Aslı Enver’e ilgi duyduğu ve Feyza Aktan’ın o dönem kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti. Konuşulanlara göre; eşi Feyza Aktan’ın Aslı Enver gibi giyinmesi, saçlarını benzer tarzda yaptırmasını isteyen Özcan Deniz ve Aktan arasındaki kriz büyüdü ve ikili bu sebepten boşandı.

Çıkan haberler sonrası Deniz ve Ebver, sosyal medya paylaşımları ile iddiaları sert bir dille yalanlamıştı. Özcan Deniz’in boşandıktan sonra birliktelik yaşamaya devam ettiği eski eşi Feyza Aktan ise suskunluğunu koruyordu. Aktan, önceki akşam Özcan Deniz’in ağabeyinin eşi Evren Deniz ile bir araya geldi. Ex eltisi ile saatlerce vakit geçiren Feyza Aktan, Evren Deniz ile olan fotoğrafını Instagram hesabından “Seni seviyorum” notuyla mesajı yayınladı. Genç kadının fotoğrafını görenler “Feyza dedikoduları umursamıyor” yorumunda bulundu.