Feyza Aktan, Aslı Enver yüzünden klinikte hüngür hüngür ağladı mı?

ÖZEL HABER-Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'ın evli oldukları dönem ünlü şarkıcının isteğiyle 'İstanbullu Gelin' dizisinin hikaye yazarı olan psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'na terapiye gitmeye başladığı öne sürüldü...

Takip Et:

Özcan Deniz, Mart 2018’de evlendiği Feyza Aktan ile 5 ay önce boşanmıştı. Aktan’ın, Özcan Deniz, ‘Öteki Taraf’ filminde başrolü paylaştığı Meryem Uzerli ve ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde birlikte oynadığı Aslı Enver’e olan tek taraflı hayranlığını kıskandığı iddia edilmiş, ancak Deniz, iddiaları reddetmişti. Ne var ki, ortaya atılan yeni iddia oldukça konuşulacak cinsten!

Aktan’ın, Özcan Deniz’in “Saçını Aslı gibi kestirsene, onun gibi giyinsene” sözleri üzerine imajını bile değiştirdiği söylenmişti. Magazinn.com’un haberine göre; bu baskı evliliği çıkmaza sokunca Feyza Aktan, ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin hikaye yazarı olan psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’na terapiye gitmeye başladı. Kendisini doktora yönlendiren kişi ise Özcan Deniz’di. Feyza Aktan’ın, ‘İstanbullu Gelin’in bazı bölümlerinin de çekildiği kliniğe girip çıkarken çoğu kez ağladığı görüldü. Aslı Enver ve Meryem Uzerli itirafları da burada döküldü.

GÜLSEREN BUDAYCIOĞLU’NA KLİNİKTE İTİRAF ETMİŞ: BENİ MAHVEDİYOR!

İddiaya göre; Feyza Aktan klinikte, “Eşim Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli’ye hayran! Öyle ki, onlar gibi giyinmemi, saçlarımı öyle kestirmemi istiyor. Bu da beni çok üzüyor, mahvediyor” dedi. Özcan Deniz’in bu hayranlığı yakın çevreleri tarafından da bilinir hale geldi. Hatta Aslı Enver’in o dönemki sevgilisi Murat Boz’un kulağına kadar gitti. Aslı Enver, Özcan Deniz’in mesajlarına cevap vermedi. Kendisine hayranlık duyan Özcan Deniz ile hiçbir zaman bir ilişkileri de olmadı. Aslı Enver ve Meryem Uzerli, Feyza Aktan’ın bu konudaki sıkıntısından da habersiz!