Magazin

FERYAL GÜLMAN’DAN AYRILDIĞI EŞİNE DİPLOMALI YANIT!..

Güneş'in haberine göre Kemal Gülman'ın  "Beşiktaş'ta oturduğu basit bir evden getirmişim, soyadımı vermişim. Her tarafa onu 'karım' diye götürdüm, onu onore ettim. O zaman 20 sene benimle neden yaşadı? Ben sevdim ve verdim. Bir de beni suçlu olarak, onu aldattığımı iddia etti" şeklindeki sözlerine Feryal Gülman, Türkiye 12.'si olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'ne (İTÜ) birincilikle girdiğini anlatan 25 yaşında TOKİ'de 40 kişilik proje ekibinin başında olduğunu anlatan bir yazı paylaşarak karşılık verdi.

İstanbul ve Ankara'da çok sayıda konut projesinin pazarlama ve satış süreçlerini yönettiğini ifade eden Gülman: "Çok başarılı bir talebeydim ama yıllığımda başarılarımın hiçbiri yazmaz. Ne kadar iyi giyindiğim, trendleri okuldakilerin benden öğrendikleri ve arkadaş canlılığım yazar" dedi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu