Magazin

Feryal Gülman “7 Yıldır Şiddet Görüyorum”

Ünlü iş insanı 88 yaşındaki Kemal Gülman ile 7 yıldır boşanma davası devam eden Feryal Gülman ” 7 yıldır şiddet bakıyorum” dedi. Verdiği bir mülakatta yaşadığı boşanma süreci ve biten evliliği hakkında konuştu. Ayrıntılar haberimizde…

Feryal Gülman kimdir?

Dizilerde Kendi Evimi Izlemek Garip

Kara Para Aşk dizisinin çekildiği lüks yalısında sualleri cevaplayan Gülman çekilen dizinin çok izlenmesiyle dizi severlerin bir dönem evin önünde gözlediklerinden bahsetti.
Ev popülerleşiyor. İki sene bir dizi çekildi evimizde ve ben evde aynı zamanda yaşıyordum. Evde yaşarken çok farklı bir duyguydu. Dizi yurtdışında da izleniyordu. Yurtdışından gelenler evi bakmak için turlara katılıyorlardı. Otobüs ve gemi turlarıyla geliyorlardı. Gemiler evin önünde duruyor ve dizinin adı söylenerek anons yapılıyor ve diziden bahsediliyor.

Bir ara kapının önüne de gelmeye başladılar. Bazen büyük vasıtalar kapının önünde bekleyip, dizinin başrol oyuncularının gerçekten bu evde yaşadığını düşünüyorlardı.
Ben evden çıkarken otomobilin ardında saklanmak zorunda seziyordum. Başrol oyuncusunun evden çıkacağını düşündükleri için ben varsayıyorlardı. Gelenler Katar, Kuveyt ve Arap Emirlikleri ağırlıklıydı. Benim güzelime gidiyordu.

Feryal Gülman: “Ben Evimi Satmıyorum”

7 yıldır vakalı bir biçimde iş insanı Kemal Gülman ile boşanma davası devam eden ve geçtiğimiz aylarda evini satışa çıkardığı fakat Kemal Gülman tarafından onaylanmadığı için satılamayacağı güzergahındaki haberlerle alakalı Feryal Gülman  şu sözleri açıkladı;

Ben evimi satma kararı almadım.
Ben evimi yine kiralamaya karar verdim. Aynı zamanda satmam için gelen önerilerde vardı. Ben bu 7 yıllık süreçte evi satmaya sıcak bakmamıştım ve hiç satmayı düşünmemiştim. Kiralık süreçte bana bazı satın alma önerileri gelmeye başladı.

Her şey satışa yönelebilir. İnsanlar oturdukları evlerini de iyi bir öneri geldiğinde satabiliyorlar. Dolayısıyla ben de satmayı düşünmedim ama iyi bir öneri kazançsa satabilirim noktasındayken vaka, aniden bu ve ne yazık ki özel yaşamımız bir biçimde medyaya yansıtılmaya başlandı.
Bir ekip duruşmalara müraacat etti. Bence tam bunları özel hayatımızı medyaya yansıtmak değişik bir emel güdümü. İnsanlar korksun ve ürksün insanların böyle bir amaçları varsa vazgeçsin diye emel edinildi diye düşünüyorum. Herkes evini satmaya karar verebilir. Karşı taraf, kendine ait Bodrum’daki ve Ortaköy’deki mallarını satışa çıkardı.

Konuşmamaya Çaba Ettim

Ben 7 yıldır özellikle yaşadıklarım ve süreçle alakalı hiçbir açıklama yapmamaya, konuşmamaya çaba ettim.
Bana 7 yıldır yapılan parasal ve manevi şiddet kapsayan birçok vakayı hiçbir zaman yansıtmamaya çaba ettim. İnsanın sabır ve direnmekle denendiğine inanırım. Allah’ın beni sabrımla denediğine inanıyorum. Ben bana yapılanları sabrımla yeneceğim..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu