FERMAN TOPRAK BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI

Takip Et:
Hayatı Tespih Yapmışım şarkısıyla ünlenen türkücü Ferman Toprak'ın, 2015 yılında sürpriz bir şekilde dünyaevine girdiği Hilal Toprak ile bebekleri bugün dünyaya geldi.
 
Ünlü türkücü sosyal medyadan doğum öncesi ve sonrasında dair paylaşımlarda bulundu.
 
 
 
Instagram'ın hikaye bölümünden doğum öncesinde yaptığı paylaşımlarda heyecanı yüzünden okunan Ferman Toprak, bebeklerinin ismini de açıkladı.
 
'Tarkan'dan önce baba oluyorum'' diye espri de yapan Ferman Toprak, ''Vatana, millete hayırlı bir evlat olur inşallah'' temennisinde bulundu.
 
Ferman Toprak, sosyal medya hesabından da paylaştığı fotoğrafın altına şu duygusal notu düştü:
 
"Adel'im… Prensesim… Canım kızım, seni o kadar uzun zamandır bekliyordum ki, anlatamam.
 
Yemediğim yemek, gezmediğim yer, tanışmadığım insan, görmediğim, duymadığım olay kalmadı… Hissetmediğim duygu kalmadı diyeceğim ama, ben ilk defa, bugün, evlat sevgisini hissettim kızım.
 
 
Allahım bu fani dünyada, inşallah hep güzelliklerle, iyiliklerle karşı karşıya kalırsın, kötülüklerden hep uzak olursun…
 
Küçük bir vücudun, minnacık ellerin, fakat o küçük vücudunun içinde saf, temiz, hızlıca çarpan bir kalbin var. İnşallah o temiz kalbini kimse kirletmez Adel'im. Kimsenin kirletmesine de izin vermeyeceğim. Baban olarak, hep senin yanında, arkandayım güzel kızım.
 
 
Allahım evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah.
 
Sevgili Adel Su, devletimize, milletimize, ailemize sağlıklı hayırlı ve de bereketli bir evlat olasın… Tekrardan hoşgeldin dünyamın merkezi… Hilal Toprak, sağol aşkım benim bana bu mutluluğu yaşattığın için"