Feride Hilal Akın’dan Büyük İtiraf

Takip Et:
Feride Hilal Akın’dan Büyük İtiraf
Feride Hilal Akın’dan Büyük İtiraf

Bu günlerde çıkardığı şarkılarla büyük bir çıkış yapan Feride Hilal Akın ilk defa özel yaşamı hakkında sansasyonel açıklamalarda bulundu. Bir vakittir mutlu bir aşk yaşadığı öğrenilen ünlü şarkıcı özel yaşamındaki sır perdesini araladı. Feride Hilal Akın’dan büyük itiraf geldi. İşte ünlü şarkıcının gündeme bomba gibi düşen o açıklaması;

Yurt Dışına Açılıyor

Pandemi döneminde Yelda Kırçuval’ın Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına davetli olan Feride Hilal Akın, “Yeni albümün ile yurt dışı tasarının Var mı?” sualine “Şu anda Avrupa ve Rusya’da şu an işbirliği yapıyoruz.
Başka Bir Deyişle ben hep kendim olmaya çalıştım. Belki bu sebeple olabilir. Ben duygularımı sanata aktarmaya çalıştım. Belki insanlara bu geçiyordur. Oyunculukta da şarkılarımda da buna dikkat ettim.” sözleriyle cevaplayan ünlü şarkıcı gündeme damgasını bir yere çarpmıştı.

Feride Hilal Akın’dan Büyük İtiraf

Bir zamandır aşk rivayetleriyle gündeme gelen Feride Hilal Akın önceki gün Nişantaşı caddelerinde ilk defa sevgilisiyle el ele yakalandı. Muhabirleri bakınca kısa afallamışlık yaşayan Hilal Akın, kendisini görüntüleyen muhabirlere, “Beni nasıl tanıdınız? Helal olsun size” dedikten sonra spor hocası olan erkek dostu sayesinde fit kaldığını belirtti.
Kendisi spor hocamdır” açıklamasını yaptı.

Feride Hilal Akın Kimdir?

Deride Hilal Akın ve SevgilisiDeride Hilal Akın ve Sevgilisi.