Ferhat ile Şirin ilk bölümüyle Hercai’yi geçti!

Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar'ın başrolünde yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisi ilk bölümü ile FOX TV'de yayınlandı...

Takip Et:

Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden biri daha yayın hayatına başladı. Tolga Sarıtaş’ın Ferhat, Leyla Tanlar’ın Şirin ve Cansu Dere’nin Banu karakterine hayat verdiği Ferhat ile Şirin dizisi dün akşam itibariyle FOX TV’de yerini aldı. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizinin reyting sonuçları belli oldu. Cuma akşamı reyting listelerinde total grubunda 9. olan Ferhat ile Şirin AB grubunda ise en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Ferhat ile Şirin’in cuma akşamında zorlu rakipleri olduğu biliniyor. Kanal D’de 14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar, Star TV’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş, TRT’nin iddialı yapımlarından Payitaht Abdülhamit cuma akşamları yayınlanıyor. Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere’li Ferhat ile Şirin’in en zorlu rakibi ise uzun süre reytinglerde zirveyi kimselere bırakmayan Hercai… Ferhat ile Şirin dizisi ilk bölümüyle, Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrolünde yer aldığı Hercai’yi AB grubunda tahtından ederek en çok izlenen dizi olmayı başardı.