Ferhat ile Şirin için geri sayım başladı!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar'ın yer alacağı Ferhat ile Şirin dizisinin hazırlıkları devam ediyor...

Takip Et:

Son olarak Söz dizisinde Yavuz Komutan karakteri ile hayranlarının karşısına çıkan Tolga Sarıtaş, yeni sezonda Ferhat ile Şirin isimli dizi ile ekranlarda olacak. Dizide Ferhat karakterine hayat verecek olan Tolga Sarıtaş’ın partneri ise genç oyuncu Leyla Tanlar olacak. 22 yaşındaki genç oyuncu Paramparça dizisinde Cansu olarak oyunculuğa başlamıştı. Dizinin bir diğer başrolü ise Annem dizisinden sonra setlere ara veren Cansu Dere oldu. Cansu Dere’nin yeni sezonda Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği TV 8’de yayınlanacak bir dizide yer alması bekleniyordu. Fakat çekimler başlamadan önce senaryoda değişikliğe gidilmiş ve Bu sebepten Cansu Dere’nin anlaşması da karşılıklı olarak feshedilmişti.

EKİP TAM KADRO BİR ARADA!

İlerleyen aylarda FOX TV’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin okumaları başladı. Tolga Sarıtaş, Cansu Dere, Leyla Tanlar ve tüm ekip önceki gün bir araya geldi. Böylelikle dizinin oyuncu kadrosunun ilk fotoğrafları da yayınlanmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize isimli sinema filminin galasına katılan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, imaj değişikliği ile dikkat çekmişti. Sarıtaş’ın bıyık bıraktığı görülmüştü. Galada magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, yeni dizisi için çok heyecanlı olduğunu ve oyuncu arkadaşlarının da aynı heyecanı paylaştığını söylemişti.

Dizide Banu karakterine hayat verecek olan Cansu Dere’nin Ferhat’ı canlandıran Tolga Sarıtaş ve Şirin’i canlandıran Leyla Tanlar’ın aşkına nasıl bir etki yapacağı şimdiden merak konusu oldu.