Magazin

Ferhat Göçer’in Hadise gafına Burcu Kıratlı tepki gösterdi!

Uçankuş TV’nin sahibi Can Tanrıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar, dün akşam Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen bir düğünle hayatını Revna Alp ile birleştirdi. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı düğünde Alişan, Seda Sayan, Lerzan Mutlu gibi isimler sahne aldı. Ferhat Göçer’in sahneye çıktığı anlarda ise düğün alanında soğuk rüzgarlar esti. Sinan Akçıl ile birlikte sahneye çıkan Göçer, Akçıl’ın yazdığı ‘Kızım’ şarkısını söylemeden önce ünlü popçunun eski sevgilileri Hadise ve İzel hakkında konuşunca Burcu Kıratlı bir anda gerildi.

HADİSE VE İZEL’İN ADINI DUYUNCA DÜĞÜNÜ TERK ETTİ

Göçer’in “Bir gün Sinan’a gittim. Kapıyı çaldım, Sinan kapıyı açtı, içeride de Hadise vardı. Bir baktım Hadise ağlıyordu. Meğerse Sinan Akçıl, Hadise’ye öyle duygusal bir şarkı yazmış ki onu ağlatmış. O şarkı da okuduğum Kızım şarkısı” sözlerinden sonra ‘Biri Bana Gelsin’ şarkısını da o zamanlar aşk yaşadığı İzel’e yazdığını anlatınca Burcu Kıratlı düğünü terk etti.

“BÜTÜN ŞARKILARI KARIMA SÖYLÜYORUM”

Sinan Akçıl, “Ben şu an hayatımdaki bütün güzel şarkıları biricik karıma, eşime Burcu Kıratlı’ya söylüyorum” sözleriyle durumu toparlamaya çalıştı. eşinin gittiğini gören ünlü şarkıcı, Kıratlı’nın arkasından gitti. Akçıl’ın uzun süre dil döktüğü ünlü oyuncu daha sonra düğüne geri döndü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu