FERHAT GÖÇER’E BOSTANCI’DA BİNLERCE VOKALİST EŞLİK ETTİ!

Takip Et:

Ferhat Göçer konserine, son hiti “Aşkın Mevsimi Olmaz ki” için hayranından gelen videolardan hazırladığı klibin ilk gösterimi ile başladı. Hemen ardından kendisinin de söylediği parçaya, Bostancı’yı dolduran binlerce seveninin vokalistliği eşliğinde devam etti.

 

“DUYGULARIMIZ İLE OYNADIN”

 

Konseri sırasında seyirciler ile bol bol konuşan Ferhat Göçer’in sohbetine doyum olmazken, stand up tadında keyifli diyaloglara da imza attı. Kahkahaların inlettiği salon, şarkıların romantikleşmesi ile birlikte hüzne de sahne oldu. Sanatçının seslendirdiği hareketli parçalarda yerinde duramayan seyirciler, slow parçalarda gözyaşı da döktü. Seyircilerin arasından gelen bir cümle ise geceyi özetledi: “Duygularımız ile oynadın Ferhat Göçer”

 

“BOSTANCI’DA EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM”

 

Ferhat Göçer, 13 senedir aralıksız her sene Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdiğini ve bu sahnede olmaktan dolayı da büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Sanatçı, “Bostancı’da kendimi adeta evimde gibi hissediyorum, 2000 kişi ile birlikte sanki evimin salonunda şarkı söylüyormuş hissini yaşıyor ve her gelen seyircim ile bazen göz kontağı kurarak, bazen de konuşarak tek tek ilgilenmeye gayret ediyorum” dedi.