Kültür ve Sanat

Ferhat Göçer’den Kıbrıs çıkartması!

Kıbrıs’ta bir otelde gerçekleşen konserde Göçer, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kurucusu Rauf Denktaş, eşi Aydın Denktaş ve tüm şehitleri saygı ile anarken, Kıbrıs ve Türk bayrakları Göçer’in sahnesinde birlikte dalgalandı.

Ferhat Göçer, konseri sırasında Rauf Denktaş ve Aydın Denktaş ile olan anısını da izleyicilerle paylaştı. Denktaş çiftinin evlilik yıl dönümlerini kendisinin sahne aldığı mekanlarda kutlamayı gelenek haline getirdiğini belirten Göçer yine böyle bir gecede Rauf Denktaş’ın evlilik ile ilgili söylediklerini seyircilerine anlattı.

Rauf Denktaş’ın evlilik ile ilgili kendisine “Mutlaka evlenin Ferhat Bey” dediğini söyleyen Göçer “ ‘Eşin iyi olursa benim gibi mutlu, eğer kötü olursa filozof olursunuz’ dedi.. Gülümseyerek Aydın Hanım’ın yanağını okşadı. Aralarında çok büyük bir aşk vardı” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu