FERHAT GÖÇER İLE SEZEN AKSU’NUN “YAZ” BULUŞMASI

Ferhat Göçer ile Sezen Aksu “Yaz” şarkısı için yıllar sonra emojiler eşliğinde yeniden buluştu. Ünlü sanatçının, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yaptığı “Çok yakında” paylaşımlarının altında da bu büyük buluşmanın yattığı ortaya çıktı.

 

Ferhat Göçer, Sezen Aksu’yu ziyaret ederek “Yaz” ı seslendirmek istediğini söylediğinde Minik Serçe’den “Seve, seve, çok memnun olurum” yanıtını aldı.  Göçer, sözü Ali İlyas’a müziği Sezen Aksu’ya ait olan, aranjörlüğünü Volga Tamöz’ün üstlendiği “Yaz” parçasıyla Ağustos ayının son günlerine damga vurmaya hazırlanıyor.  

 

Emojilerin Aşkı Klipte

 

24 Ağustos'tan itibaren tüm dijital platformlarda yerini alan "Yaz" şarkısına Hasan Kuyucu’nun yönetmenliğinde ve emoji karakterlerin eşliğinde, çok renkli bir klip çekildi. Klipte; dijital ve sosyal medyanın yarattığı yeni dünyanın simgeleri olan emojilerle bir aşk hikayesi anlatıldı.

 

“Yaz” şarkısın her zaman çok sevdiğini belirten Ferhat Göçer “Söylemek ise büyük bir keyif oldu benim için. Klipte bana eşlik eden emojilerin de herkese iyi geleceğine inanıyorum, çünkü onlar hayatımızın vazgeçilmezleri” dedi