Müzik

FERHAT GÖÇER: AMATÖR MÜZİSYENLERDE BÜYÜK HEYECANLAR VAR!

13 senedir aralıksız her sene Bostancı’da sahne alan Ferhat Göçer bu sene 13. senesinin olmasının genel kanının aksine kendisine uğur getireceğine inandığını belirtti.

 

Sanatçı, 29 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirileceği  konseri için adeta kampa girdiğini ve sevenlerine büyük sürprizler hazırladığını söyledi.

 

“AMATÖR MÜZİSYENLERİN ÇALIŞMALARINDA ÇOK BÜYÜK HEYECANLAR VAR”

 

Geçtiğimiz haftalarda, uzun süredir listelerin zirvesinde yer alan “Aşkın Mevsimi Olmaz ki” şarkısı için “Sen söyle biz milyonlara ulaştıralım” çağrısında bulunan Göçer’e amatör müzisyenlerden yüzlerce video geldi. Sanatçı, bu videolardan hazırladığı klip çalışmasını da ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla paylaşacak.

 

Amatör müzisyenlerin çalışmalarına her zaman çok önem verdiğini belirten Ferhat Göçer, “Müzik aşkıyla yanıp tutuşan insanlara, bir nebze de olsa katkı sağlayabilirsem çok mutlu oluyorum, onların heyecanı ve tutkusu görülmeye değer.” dedi. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu