Magazin

Fatma Girik Sağlığına Kavuşuyor!

Yeşilçam’ın usta isimlerinden biri olan Fatma Girik, geçtiğimiz haftalarda beyin ameliyatı geçirmişti. Bodrum’da evinde bakıcıları ile birlikte yaşayan usta sanatçı sık sık denge problemi yaşıyordu. Uzman doktorların ortak kararı ile ameliyat edilen Fatma Girik’in doktoru ameliyat sonrasında açıklama yaparak usta oyuncunun durumunun iyi olduğunu ve ameliyatının gayet başarılı geçtiğini söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde ise yakın arkadaşı Cüneyt Arkın, Ankara’da tedavi gören yakın arkadaşı Fatma Girik’e kısa bir ziyarette bulunmuş ve geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Tekerlekli sandalye ile hastanede gezen Cüneyt Arkın, hastane çıkışında basın toplantısı yaparak arkadaşının sağlık durumu hakkında bilgilendirme yapmıştı.

Felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay ünlü sanatçı Fatma Girik’in evine gittiğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi. Bir çok kez verdiği ölüm ve sağlık haberleriyle felaket tellalı lakabı takılan ses sanatçısından bu kez sevindirici bir haber geldi. Usta oyuncunun geçtiğimiz gün taburcu olduğunu belirtti.

Yeşilçam’ın efsanesinin şuan yanında olduğunu belirten Akay, usta oyuncunun geçtiğimiz aylarda evinde dengesini kaybederek düştüğünü ve ambulans ile acil servise kaldırıldığını söyledi. Yapılan testler ve tomografiler üzerine herhangi olumsuz bir durum çıkmadığını ve daha detaylı araştırma yapmak için Fatma Girik’in İstanbul’da daha donanımlı bir hastaneye getirildiği ifade etti. hidrosefali olarak bilinen ve beyinde su toplanması olarak tanımlanan hastalığın ameliyat ile düzeltildiğini ve usta oyuncu için hastane günlerinin bittiğini söyledi. Fatma Girik’in sağlığına kavuşarak taburcu edildiğini ve sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirtti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu