Medya

Farkettiniz mi? Masumlar Apartmanı dizisinde İnci, tek cümleyle büyük tüyoyu verdi!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TRT1 ekranlarında dün akşam 4. kısmı yayınlanan Suçsuzlar Apartmanı yeniden reyting rekorları kırdı. Dizi, uzun zamandır basit basit pek fazla dizinin alamadığı bir alakayla izleniyor. Sosyal medyada da diziyle alakalı binlerce yorum yapılıyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabında yer alan asıl bir öyküden senaryolaştırılan Suçsuzlar Apartmanı, travmatik bir ailenin drama öyküsünü ekranlara taşımakta.
Çünkü ailede yalnızca Safiye’nin hastalanmadığı yavaş yavaş ortaya çıktı. Gülben’in bastırılmış şahsiyeti ile beraber Han’ın bilinmez ve şoke eden tavırlarını da bakmaya başladık.

Evdeki tüm titiz ve hastalık derecesindeki paklik durumuna rağmen, Han’ın geceleri çöp toplayıcılığı yaptığı sahneler izleyenleri çok donakaltmıştı.
Özellikle Han ve İnci’nin düğün evvelindeki sohbetinde bir cümle vardı ki kimi izleyiciler o cümleyi kaçırsa da farkedenler, ileriki kısımlarda bir şeylerin olacağını da hissetti.

İnci, saklı saklı evlendiği Han’a “Gerçeğinde seninle evlenmemem gerek. Bu balkondan düşme oyuncu senin fikrinmiş. Psikopat çıkmandan korkuyorum” diyordu. Han’ın tebessümerek “Bu tehlikeyi göze alabilecek misin^?” sualine “O kadar hazırlık yapmışsın” cevabını veriyordu İnci.

Bu öylesine bir konuşma değildi esasen.
kısım finalinin ardından gelen 5. kısım fragmanında bir şeyler açığa çıkmaya başladı. İnci’nin otomobilin içinde yemek yerken Han’ın tepkileri ve sonrasında ikisinin müzakere ettiği sahne, vakaların hiç de güllük gülistanlık olmayacağının da bir göstergesi!

Han’ın “Seni gizlemek istiyorum” sözleri de yeniden sosyal medyada kimi izleyiciler tarafından öylesine söylenmiş bir söz olmadığına işaret eden yorumlar da bakılıyor.

Anlaşılan o ki Han’ın normal görünen yaşamının altından apayrı hakikatler çıkmaya başlayacak yakında! Bize ilk başta gösterilen Safiye’nin hastalıklı şahsiyeti dahi, belki sonradan bakacaklarımız karşısında daha anlaşılabilir kalacak!

Tabii bunlar yalnızca varsayım ama sosyal medyada Han ile alakalı bu güzergahta birçok yorum yapılıyor… İzleyip bakacağız…

İşte 5.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu