Farah Zeynep Abdullah, annesine özlemini cümlelere sığdıramadı

Takip Et:
Farah Zeynep Abdullah, annesine özlemini cümlelere sığdıramadı
Farah Zeynep Abdullah, annesine özlemini cümlelere sığdıramadı

Magazinn /Ayrıntı – Şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı adlı TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’nin çok konuşulan dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, annesi ile uzakta olmanın güçlüğünü yaşıyor. önceki günlerde 30 yaşına giren oyuncu, anneannesinin 83. yaş gününde de beraber bir resimlerini paylaşmıştı.

Farah Zeynep Abdullah’ın ailesine çok düşkün olduğu, sosyal medya hesabından da anlaşılıyor. Oyuncu, bir dönem Londra’da yaşamıştı.
Abdullah, kısa bir vakit evvel anneannesiyle paylaştığı bir pozuna 10 yıldır onunla yaşadığını yazmıştı.

Oyuncunun annesi Gülay Abdullah, Londra’da yaşıyor. Farah Zeynep Abdullah’ın bu duygu ve özlem yüklü iletisine annesi de instagram’dan cevap verdi. Annesinin de duygu yüklü iletiyi okuyanları hüzünlendirdi.

Farah Zeynep Abdullah’ın aşağıdaki paylaşımına annesi de “Canım, kalbi kendinden hoş kızım. Ayrılık kalpler uzak olduğunda reel ayrılıktır.
Çok teşekkür ederim hoş sözlerin, güzeln gözlerin, sıcacık vicdanın için. Lüzumun olduğu her an ve her vaziyette ömrüm oldukça yanındayım. Seni çok hoşlanıyorum. Iyi ki kızımsın iyi ki” yorumunu yaptı.

Anne kızın birbirlerine özlem ve duygu yüklü bu iletilerine de kimi takipçileri de yorumlar ve alkışlar yapmaya devam ediyorlar.

İşte Farah Zeynep Abdullah’ın annesine özlemini anlattığı o satırlar ve minikken annesinin kendisine yemek yedirmeye çalıştığı o sevimli resim:

Yaşamımda ilk defa bu kadar ayrı kalıyoruz..
Her an yanımdasın, omzumdaki melek misali ışığınla yaşıyorum her günümü.. çok teşekkür ederim bana ışık olduğun için, seni çok ama çok hoşlanıyorum, böyle ayrı gayrı bize yakışmadı ama karşılaması çok hoş olucak eminim❤️ doğum günün mübarek olsun, hoş her şey sayende, iyi ki iyi ki iyi ki varsın canım annem 💕

.