Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Takip Et:
Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı
Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin evvelini mevzu alan ve başrolünde Oscar mükâfatlı Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Mucizevi Canavarlar” ismi ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı.

Fantastic Beasts

Hakikatinde filmin çekimlerinin daha evvel reelleştirilmesi gerekiyordu.
Ardından film, Londra’da çekilmeye başlandı. Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe de yarattığı maniler, çekimlerin bir kere daha ertelenmesine neden olmuştu.

Şimdi ise filmin iki hafta evvel çekimlerine başlandığı haberi, filmin yıldızı Eddie Redmayne tarafından duyuruldu. Aynı zamanda Redmayne, pandemi şartlarındaki sete yeni normal denilen kumpasın dominant olduğunu, Warner Bros.’un oyuncu kadrosu ve takımının katı Koronavirüs protokolleri altında çalışıldığını belirtti.

Fantastic Beasts

Fantastic Beasts 3 ne zaman vizyona girecek?

Şu an için çekimleri asıllaştırılan film için vizyon tarihi hala 12 Kasım 2021 olarak görünüyor.
İlk iki filmi idareyen David Yates, 3. filmde de rejisör koltuğunda oturuyor. Aynı zamanda J.K. Rowling de evvelki iki serüvende olduğu gibi filmin senaryosunu yazan ad olarak misyon almış vaziyette.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.