Medya

Fakir rolü polemiğinde Bade İşçil’den U dönüşü!

Star TV’de geçtiğimiz sezon ekrana gelen ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisindeki rolüyle yıllar sonra ekranlara hızlı bir dönüş yapan Bade İşçil, son açıklamasıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.


Bade İşçil, dizide çok zengin ama bir o kadar da entrikalarla dolu bir kadını canlandırmıştı. Dizi bitti ama ünlü oyuncu henüz etkisinden kurtulamayınca magazin habercilerine verdiği bir demeçte bilmeden bir gafa imza atmıştı. Konu, köşe yazarlarına kadar varınca durumu kurtarma görevi yine kendisine düştü. Yaptığı son açıklama ise, tam bir ‘Geri vites’ti ama iyi niyetinden kimsenin şüphesi yoktu.

Bade İşçil, geçtiğimiz günlerde fakir karakteri oynamaya tipinin müsait olmadığını söyleyince bir anda gündemin en üst sırasına yerleşti. Ünlü oyuncu, ani bir u dönüşü yapıp o açıklamasıyla ilgili konuştu.

YANLIŞ ANLAŞILMIŞ!
Ünlü oyuncu, açıklamasının yanlış anlaşıldığını savundu. Sorulan soruya o şekilde cevap verdiğini belirtip, oyuncu olması sebebiyle ne rol verilirse onu oynayacağını belirterek ‘Olası iş tekliflerine’ kapıları kapatmadı.

KADINLIK VE ANNELİK TEMALI AÇIKLAMA!
Bade İşçil, önceki açıklamasının aksine tipinim her role müsait olduğunu belirtti. Hatta kadınız, her şey gelir elimizden fakir olsak da yaşarız diyerek de hemcinslerini arkasına almaya çalıştı. Bitmedi! Ünlü oyuncu, ben anneyim, soğandan çorba bile yaparım diyerek sözlerine nokta koydu. Böylelikle son dönemin en iyi ve en zekice u dönüşünü yapmış oldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu