Kültür ve Sanat

Fake! filminin başrolü açıklandı

Henüz yayımlanmamış olan, Jen McAdam ve Douglas Thompson’ın beraber yazdığı aynı adlı kitabın film adapte etmesi olan “Fake!”, kripto para bitcoin dolandırıcılığında büyük  bir skandal olarak uslara kazınan OneCoin vakasını mevzu ediniyor. Kitabın yazarı olan Jen McAdam, kripto para dolandırıcılığından 400 bin dolar kaybetmişti. Film ile kitabın mevzusu ve senaryosu da buradan yola çıkılarak oluşturuldu.

Fake! filminin başrolünü kim oynayacak?

“Eternal Sunshine Of The Spottless Mind”, “Revolutionary Road” ve “Titanic” gibi yapımların galibiyetli adı Kate Winslet, kripto para skandalını mevzu edinen Fake! adlı filmde başrol oyuncusu olarak oynayacak.

Fake!

Filmin hem senaryoculuğunu hem de rejisörlüğünü ise daha evvel The Report filminde gösterdiği performansı ve yaptığı 14 milyon dolarlık hasılat ile uslara kazınan Scott Z.
Filmin rejisör koltuğunda baktığımız Scott Z. Burns’ün adını daha evvel “The Report”, “Contagion”, yeniden başka bir dolandırıcılık hikâyesini mevzu edinen “The Laundromat”, “Bound 25”, “Maymunlar Cehennemi: Şafak Zamanı” gibi çok ehemmiyetli yapımlarda dinlemiştik.

Bunun haricinde Fake! filmi, Scott Z. Burns ve Kate Winslet’ın beraber çalıştığı ikinci film olacak. İkili daha evvel Contagion Salgın adlı filmde de beraber çalışmışlardı.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu