Magazin

Fahriye’den sonra Serenay’ın da yerini aldı!

Oyuncu Hande Soral’ın kardeşi olarak tanıdığımız Bensu Soral, ablasının yolundan giderek oyunculuğu seçmişti. Güzellikleri ile herkesi kendilerine hayran bırakan kardeşlerden Bensu, Yol Ayrımı isimli dizi ile oyunculuğa adım atmış ve Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile biraz daha tanınır hale gelmişti. Soral, asıl çıkışını ise Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin oynadığı İçerde dizisi ile yapmıştı. İçerde’de Melek olarak karşımıza çıkan Bensu Soral, uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bu durum Bensu’nun evlendikten sonra oyunculuğu bıraktığı iddiasının ortaya atılmasına sebep olmuştu. Oyunculuğu bırakmadığını söyleyen Soral, ilerleyen günlerde Mesti Aşk isimli sinema filminin çekimlerine başlayacak.

Güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Bensu Soral, yapımcıların yanı sıra birçok ünlü firmanın da yakın markajında. Öyle ki; daha önce Fahriye Evcen ile çalışan bir giyim firması ünlü oyuncunun hamile olduğu dönemde Bensu Soral ile anlaşmıştı. Evcen’e anlaşma için 1.5 milyon lira ödeyen firma, Soral’la ise 750 bin liraya anlaşarak kar etmişti. Firmanın yüzü olan ve reklamlarında oynayan Bensu, aynı zamanda Instagram hesabından da giyim firmasına ait kıyafetleri tanıtmaya devam ediyor.

Bu zamana kadar birçok firma ile reklam anlaşması yapan Bensu Soral, uzun yıllardır Serenay Sarıkaya ile çalışan bir şampuan markasının radarına girdi. Sarıkaya ile anlaşmasının süresi dolan firma, reklam yüzü olması için Bensu Soral ile anlaşmaya vardı. Güzel oyuncunun bu anlaşmadan ne kadar aldığı henüz bilinmezken, Soral’ın yakın zamanda reklam filmi çekimlerine başlayacağı öğrenildi. Ayrıca Bensu Soral, daha önce Serenay Sarıkaya’nın uzun yıllardır reklam yüzü olduğu bir giyim firmasının reklamlarında da oynamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu