Medya

FAHRİYE EVCEN’Lİ REKLAM FİLMİ ‘ŞİMDİ RENGARENK ELBİSELER MODA’ YAYINDA

Koton, marka yüzü Fahriye Evcen’le çektiği son reklam filmini yeni sezonun trendi rengarenk elbiseler için çekti. “Şimdi Rengarenk Elbiseler Moda” sloganlı reklam kampanyası, 9 Haziran’dan itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava ve yazılı basın mecralarında da yer alıyor.

 


 

Marka yüzü Fahriye Evcen ile çektiği “Şimdi Beyaz Jean Moda” ve “Şimdi Moda Nakışlı” reklam filmleri ile İlkbahar – Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Koton, Fahriye Evcen’li reklam filmleriyle yaz sezonunun modasını belirlemeye devam ediyor. Koton’un, sezonun trendi rengarenk elbiselere çektiği son “Şimdi Rengarenk Elbiseler Moda” sloganlı reklam kampanyası 9 Haziran’dan itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava ve yazılı basın mecralarında da yer alıyor.

 

Yaz aylarının olmazsa olmazı çiçek desenli ve rengarenk elbiseler ile moda tutkunlarına birbirinden farklı modeller sunan Koton, yönetmen koltuğuna Tolga Karaçelik’in oturduğu ve prodüksiyonunda Anima İstanbul imzası bulunan yeni reklam filminde her okazyonda giyilebilecek yeni trend elbise modellerine vurgu yapıyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu