Magazin

Fahriye Evcen’in Sosyal Medyayı İkiye Bölen Eski Fotoğrafı…

Popüler dizi Kuruluş Ertuğrul’un başrollerdeki yıldızı Burak Özçivit ile 2017 senesinde dünya evine giren başarılı oyuncu Fahriye Evcen, 2019 da oğlu Karan’ı kucağına almıştı. Fahriye Evcen oğlunun doğumundan sonra mesleğine ara vermiş oğlunun büyütülmesiyle bizzat kendisi ilgilenmeyi istemişti. Şimdi ise güzel oyuncunun 2012 yılına ait bir fotoğrafı takipçilerini ikiye böldü. İşte Detaylar..


Fahriye Evcen’in Unuttuğu Etiket Olay Oldu…

Fahriye Evcen’in Sosyal Medyayı İkiye Bölen Eski Fotoğrafı…

Şu sıralar bir reklam projesi ile televizyonlarda boy gösteren oyuncu Fahriye Evcen, sevenleriyle  sosyal medyadan da devamlı etkileşim halinde olmayı seviyor. Ayrıca güzel oyuncuda estetik varmı? yokmu? tartışmalarınıda başlatan fotoğraflar kısa sürede gündeme oturdu.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit İddialara Cevap Verdi

İşte 34 yaşlarındaki Fahriye Evcen’in Yıllar Önceki Fotoğrafları Ve Değişimi…

Fahriye Evcen'in Yıllar Önceki FotoğraflarıFahriye Evcen’in Yıllar Önceki Fotoğrafları Fahriye Evcen'in Yıllar Önceki FotoğraflarıFahriye Evcen’in Yıllar Önceki Fotoğrafları Fahriye Evcen'in Yıllar Önceki FotoğraflarıFahriye Evcen’in Yıllar Önceki Fotoğrafları Fahriye Evcen'in Yıllar Önceki FotoğraflarıFahriye Evcen’in Yıllar Önceki Fotoğrafları

Fahriye Evcen’in Güzel Yeğeni İlgi Odağı Oldu….

İlgili Haberler

Başa dön tuşu