Magazin

Fahriye Evcen’in ‘Karan’ seferberliği!

‘Çalıkuşu’ isimli dizinin setinde tanışıp 2017 yılında evlenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, mutlu evliliklerinin nisan ayında oğulları Karan’ın doğmasıyla taçlanmıştı. Doğum sonrası uzun bir süre çalışmayı düşünmeyen Evcen, şu sıralar zamanının büyük bir bölümünü oğlu ile geçiriyor. Evde geçirdiği zamanı sosyal medya reklamları ile de değerlendiren güzel oyuncu, oğlu Karan’ın üzerine titriyor.

33 yaşındaki ünlü oyuncu minik oğlu bakımı ve sağlığı konusunda uzman isimlerin tavsiyelerine uyuyor. Doğumunu da gerçekleştiren Prof. Dr. Bülent Urman ile sürekli olarak irtibat halinde olan Evcen, Urman’a Karan’ın gelişimi hakkında sorular soruyor. Prof. Dr. Sinan Canan’ı sosyal medya üzerinden takip etmeye başlayan güzel oyuncu, Uzman Psikolog Aslı Karasaç’ın da bilgilerine başvuruyor.

Öte yandan Karan’ı emzirmeye devam eden Fahriye Evcen, organik yiyeceklerle besleniyor ve organik ürünler kullanıyor. Evcen’in ayrıca doğum kilolarını vermek için pilatese başladığı da biliniyor.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu