Magazin

Fahriye Evcen’den Burak Özçivit’e Karan’lı kutlama!

Geçtiğimiz günlerde 8 aylık oğlu Karan ile ilk kez fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen, günlerce sosyal medyanın gündeminden düşmemişti. Güzel oyuncu, bu kez eşi Burak Özçivit‘in yeni yaşını kutlamak için yayınladığı mesajla birçok beğeni ve yorum aldı.

Fahriye Evcen, 35 yaşına giren eşi Burak Özçivit‘in doğum gününü “Kalbim.. Sevgini sevgime katıp beni en kıymetli hissettirdin hep.. Ben de canımı canına kattım, en değerli hediyeni verdim yeni yaşında.. Seni çok seviyorum.. İyi ki bizimsin her şeyim…” sözleriyle kutladı. Burak Özçivit ise eşine cevap olarak gönderinin altına , “Ben de sizi çok seviyorum… Bebeklerim. İyi ki varsınız” yorumunu düştü.

Instagram’da 9.3 milyon takipçisi bulunan Fahriye Evcen’in kolajlayarak yaptığı görsel kısa sürede 700 bin beğeni aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu