Fahriye Evcen’den bornozlu poz!

4 ay önce oğlu Karan'ı dünyaya getiren ve kilolu fotoğraflarıyla çirkin sözlerin hedefi haline gelen Fahriye Evcen'den yeni bir fotoğraf geldi...

Takip Et:

2 yıl önce evlenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 13 Nisan’da oğulları Karan’ı kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz haftalarda 4 aylık oğulları Karan ile Bodrum’da kısa bir tatile çıkan oyuncu çift, kaldıkları otelde magazinciler tarafından görüntülenmişti. Karan bebeğin yüzünün ilk kez göründüğü tatil sonrası İstanbul Havaliman’nında objektiflere yansıyan çiftten Fahriye Evcen’in aldığı kilolar dikkat çekmişti.

DESTEK MESAJLARI DEVAM EDİYOR

Çiçeği burnunda anne Fahriye Evcen’e gelen acımasız yorumlar sonrası ‘Fahriye çok güzelsin’ etiketiyle sosyal medyada yorumlar yapılmıştı. Birçok ünlü isim de açıklamalarıyla Fahriye Evcen’in yanında olmuştu. Kendisine destek verenlere teşekkür eden güzel oyuncu, yeni bir fotoğraf paylaştı. Önceki gün yakın bir arkadaşının kız isteme törenine katılan ünlü oyuncu, bornoz giydiği bir pozunu paylaştı. Fotoğraf kısa sürede 500 binden fazla beğeni ve binlerce yorum aldı. Takipçileri yorumları ile Evcen’e destek olmaya devam etti.