FAHRİYE EVCEN VE MURAT YILDIRIM’LI ‘SONSUZ AŞK’IN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Takip Et:

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın başrol oynadığı “Sonsuz Aşk” filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. TAFF’ın yapımcılığında, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu ise Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı “Sonsuz Aşk”, birbirinden siyahla beyaz kadar farklı iki insanın ezber bozan aşk hikayesini konu alıyor.

 

Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

 

Yeni yılda izleyiciyle buluşacak olan “Sonsuz Aşk” filminin kadrosunda Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra; Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya ve Didem İnselel, Ege Aydan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.