Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Karan sosyal medyayı ikiye böldü!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 13 Nisan’da oğulları Karan’ı kucaklarına almıştı. 4 aylık oğullarının yüzünü göstermemek için büyük çaba sarfeden çift, Karan’ın görüntülenmesine engel olamadı. İlk kez önceki gün görüntülenen Karan bebek sosyal medyayı karıştırdı...

2 yıl önce evlenen oyuncu çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, mutluluklarını oğulları Karan’ın doğmasıyla taçlandırdı. Son olarak 4 aylık oğullarına anaokulu aradıkları haberleriyle magazin gündemine gelen çift, tatil için Bodrum’u seçen ünlü isimlerden oldu. Bodrum’da bir butik otele yerleşen ikili, tatilin keyfini çıkarırken gazeteciler tarafından görüntülendi.

KARAN BEBEK İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Birkaç saat havuzda yüzen Özçivit çifti, gözlerini minik oğullarından ayırmadı. Karan bebek otelin içinde bakıcısının kucağında anne ve babasını izlerken görüntülendi. Böylelikle yüzü sır gibi saklanan Karan’ın ilk fotoğrafı çekilmiş oldu.

ANNESİNE Mİ BABASINA MI BENZİYOR TARTIŞMASI

Karan’ın görüntüsü sosyal medyada yayınlandıktan sonra ise minik bebeğin kime benzediği tartışma konusu oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Karan’ı anne Fahriye Evcen’e benzetirken büyük bir çoğunluk ise babası Burak Özçivit’e benzediğini ifade etti.

İLK FOTOĞRAFI İÇİN 2 MİLYON LİRA TEKLİF EDİLMİŞTİ

Öte yandan Karan’ın dünyaya geldiği ilk günlerde Katar ve Özbekistanlı firmaların, minik bebeğin ilk görüntüsü için çifte 2 milyon teklif ettiği iddia edilmişti. Ünlü çift, daha oğulları doğmadan Karan adına Instagram hesabı açmış ve çok konulmuştu. Karan Özçivit isimli hesap 135 bin takipçi sayısına ulaştı.