Magazin

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in karantina planlaması!

Geçtiğimiz yıl nisan ayında oğlu Karan‘ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, oğlunu kendi büyütmek istediği için uzun süredir ortalarda gözükmüyor. Bir süre oyunculuğa da ara verdiği bilinen Evcen, şu sıralar koronavirüs salgını sebebiyle  evde olan eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile vakit geçiren ünlü oyuncu, sosyal medyaya yeni bir akım kazandırmıştı.

Karantina günlerinde evde baş başa zaman geçiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti ev işleri için bir planlama yaptı. Bu planlamaya göre; 1 yaşındaki Karan’a nöbetleşe bakıyorlar. Sabahları Fahriye Evcen, akşamları Burak Özçivit bebekle ilgileniyor. Temizlik Burak Özçivit, yemekler ve sofra hazırlama Fahriye Evcen’e ait. Ütüler Fahriye Evcen’in görevi. Çamaşır yıkamak ise dönüşümlü. Evin ihtiyaç listesini hazırlayan Fahriye Evcen olurken alışverişi Burak Özçivit yapıyor. Gelen poşetlerin temizlenip içeri alınması Fahriye Evcen‘e kalıyor.


Öte yandan Fahriye Evcen, 13 Nisan’da bir yaşına girecek oğulları Karan’ın doğum gününü karı-koca evde kutlayacaklarını söyledi. Çift pasta üflerken aile büyüklerine online doğum günü partisi yapacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu