Fahriye Evcen o kişilere dava açıyor!

13 Nisan'da oğlu Karan'ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, zamanının çoğunu minik oğlu ile geçiyor. Bu süreçte Instagram hesabından reklam paylaşımları yapan Evcen, adını izinsiz kullanan bir markaya dava açmaya karar verdi...

Takip Et:

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen hamilelik süreci ve oğlunu dünyaya getirdikten sonra uzun bir süre oyunculuğa ara vermişti. 4 aylık oğlu Karan’ın bakımı ile kendisi ilgilenmeye başlayan oyuncu, son olarak oğluna anaokulu aradığı haberleriyle magazin gündemine gelmişti.

Bu süreçte 8.5 milyon takipçili Instagram hesabından reklam yapmaya başlayan güzel oyuncu, dünyaca ünlü bir lens firmasıyla anlaşma yapmış ve bu reklam için lens taktığı fotoğraflarını yayınlamıştı.

ADININ İZİNSİZ KULLANILMASI SİNİRLENDİRDİ

Çiçeği burnunda anne Evcen, anne-bebek ürünleri satan firmaların da radarına girdi. Evcen’in geçtiğimiz aylarda oğlunu bebek arabasıyla gezdirirken çekilmiş bir pozu kullanan firma Fahriye Evcen’in de kendi ürünlerini kullandığına dair bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu, adını izinsiz kullanan firmanın reklamını görünce çok sinirlendi ve avukatına talimat vererek firma hakkında dava açılmasını istedi.