Fahriye Evcen: “Her anne, her kadın güzeldir!”

Bodrum tatilinde havuz başında ve tatil dönüşü havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen'in kilolu hali dikkat çekmişti. Kilolu yorumları sonrası 2. sayfa sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in ünlü oyuncuya destek amaçlı başlattığı "Fahriye çok güzelsin" etiketine Evcen'den yanıt geldi...

13 Nisan’da oğlu Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 4 aylık bebekleri ile birlikte Bodrum’da tatildeydi. Kaldıkları butik otelin havuzunda objektiflere yansıyan çiftten Fahriye Evcen’in kilolu halleri dikkat çekmişti. Önceki gün Bodrum dönüşü İstanbul Havalimanı’nda da görüntülenen Evcen’in fotoğrafları sosyal medyada olay yarattı.

“FAHRİYE ÇOK GÜZELSİN”

Bir kısım sosyal medya kullanıcıları ünlü oyuncuyu kilolu hali sebebiyle eleştirirken büyük bir kısım ile yeni doğum yapmış bir annenin kilo konusunda eleştirilemeyeceğine dikkat çekti. 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, çiçeği burnunda anneye gelen eleştiriler sonrası sosyal medyada ‘Fahriye çok güzelsin’ etiketi açtı. ağır yorumlar alan oyuncuya destek mesajları yağdı.

DESTEK MESAJLARINA YANIT VERDİ

Kendisine gelen desteklere kayıtsız kalmayan Evcen, Instagram hesabından bir mesaj yayınladı. “Her anne her kadın güzeldir.” yazan ünlü oyuncu Müge ve Gülşen’e de teşekkür etmiş oldu.