Fahriye Evcen fazla kilolarından kurtuldu!

Doğum sonrası aldığı kilolarla olay yaratan Fahriye Evcen, paylaştığı fotoğrafla kilo verdiğini gözler önüne serdi...

2 yıl önce yaz aylarında dünyaevine giren oyuncu çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin Nisan ayında oğulları Karan dünyaya gelmişti. Güzel oyuncu, doğum sonrası hastaneden eşi Burak Özçivit ile çıkarken görüntülenmişti. Hastane önündeki görüntüsüyle doğum sonrası eski kilosuna hemen döneceği izlenimi bırakan Evcen, 4 ay sonra çekilen fotoğrafları ile ise herkesi şaşırtmıştı. Doğumdan sonra emzirme sürecinde kilo aldığı gözlenen Fahriye Evcen’in o halleri günlerce konuşulmuştu.

ESKİ HALİNE DÖNDÜ

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğulları Karan’ı da yanlarına alarak birkaç günlüğüne Bodrum’a tatile gitmişti. Güzel oyuncu, kaldıkları butik otelin havuzunda objektiflere yansımıştı. Karan bebek ise ilk kez burada görüntülenmişti. Tatil dönüşü İstanbul Havalimanı’nda kameralara yansıyan çiftten Fahriye Evcen’in kilolu hallerinden eser kalmadı. Kendisine yöneltilen çirkin yorumlardan etkilendiği düşünülen ünlü oyuncu, önceki günlerde eşi Burak Özçivit ile bir selfie paylaşmıştı. Bu fotoığrafta sadece yüzü gözüken Evcen, son paylaştığı boydan çekilen fotoğrafları ile ne kadar kilo verdiğini gözler önüne serdi. Güzel oyuncunun yeni kareleri ‘Fahriye eski haline döndü’ yorumlarına sebep oldu.

Öte yandan 2017 yılında final yapan Kara Sevda dizisinden sonra Kuruluş Osman ile ekranlara dönmeye hazırlanan Burak Özçivit’i sette Fahriye Evcen’in yalnız bırakmadığı öğrenilmişti. Eşinin oğulları Karan’dan uzun saatler ayrı kalmasını istemeyen ünlü oyuncu 7 aylık Karan bebekle sık sık Riva’da bulunan seti ziyarete gidiyor.