Fahriye Evcen eskiye döndü!

Doğum sonrası aldığı kilolarla günlerce konuşulan Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile paylaştığı fotoğrafla adeta düşman çatlattı...

0

Birlikte başrolünü paylaştıkları Çalıkuşu dizisinin setinde tanışıp zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, ilişkilerinin ilk gününden itibaren magazin dünyasının en gözde çiftleri arasında yer almaya başlamıştı. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında yüz binlerce hayranı bulunan iki ünlü oyuncu 2017 yılında gerçekleşen görkemli düğünle hayatlarını birleştirmişti. İkilinin düğünü ve Fahriye Evcen’in giydiği gelinlik uzun zaman konuşulmuştu.

Mutlu bir evlilik sürdüren ve her adımları hem hayranları hem de magazin basını tarafından takip edilen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 13 Nisan’da oğulları Karan’ı kucaklarına almıştı. İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşayan ikili, bebeklerini gözlerden uzak büyütmeye çalışıyor. Hamilelik sürecinde ve doğum sonrası setlere ara veren, Karan’ın her şeyiyle ilgilenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, yaz aylarında Bodrum’a tatile gitmişti. Birkaç günlüğüne ünlü tatil rotasına giden çift, magazin basını tarafından görüntülenmekten kurtulamamıştı. Böylelikle Karan’ın da ilk kez yüzü görülmüş oldu.

Bodrum’da kaldıkları butik otelin havuz başında ve sonrasında tatil dönüşü İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Fahriye Evcen, doğum sonrası aldığı kilolarla dikkat çekmişti. Sosyal medyada güzel oyuncu hakkında ağır eleştiriler yazılmaya başlayınca bir kısım sosyal medya kullanıcısı da ‘Fahriye çok güzelsin’ etiketiyle Evcen’e destek olmuştu.

FAHRİYE VE BURAK’IN ‘AŞK’I 1 MİLYONDAN FAZLA BEĞENİ ALDI

Kilolu halleriyle magazin gündeminde haftalarca yer bulan Fahriye Evcen, 1 aydır sosyal medyada paylaşım yapmıyordu. Ünlü oyuncu, uzun süreden sonra Instagram’a eşi Burak Özçivit ile çekilmiş bir pozu ile döndü. Gönderiye ‘Aşk’ notunu düşen Fahriye Evcen’in payalaşımı 1 milyondan fazla beğeni aldı. Oyuncunun yüzüne bakanlar ‘Eleştiriler Fahriye’ye kilo verdirdi’ yorumlarında bulundu.