Medya

FAHRİYE EVCEN, ENGİN AKYÜREK’Lİ ÖLENE KADAR NEDEN BİTİYOR?

Bu haber Fahriye Evcen ve Engin Akyürek hayranlarını bir hayli üzecek…

 

Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar için veda vakti geldi. Dizi önümüzdeki bölümde ekranlara veda ediyor. İstenen ratinglere bir türlü ulaşamayn dizinin ömrü de bu yüzden kısa sürdü. 

 

Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel'in karşısında ayakta kalamayan Ölene Kadar'ın bitmesi şüphesiz en çok Fahriye Evcen ve Engin Akyürek hayranlarını üzdü.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu