Müzik

Ezhel’den Norm Ender yanıtı!

Türk rap müziğinin yükselişe geçmesiyle birlikte herkesçe tanınmaya başlayan rap’çilerden olan Ezhel, son olarak Norm Ender’in kendisi ve Ben Fero’ya yaptığı dissle gündeme gelmişti. Gençlerin yakından takip ettiği bir isim haline gelen Ezhel, önceki gün Suadiye sokaklarındaydı.

“BENİ NASIL BULDUNUZ?”

Sevgilisi ile yürürken objektiflere yansıyan rap’çinin yüzünden bulunan dövme dikkat çekti. Muhabirleri karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Ezhel, “Abi beni nasıl buldunuz? İlk kez böyle bir şey oluyor, ne diyeceğimi bilmiyorum!” dedi.

“BANA BİR ŞEY DİYENE CEVAP VERMEM”

Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ezhel, yüzündeki ‘Ah Yalan Dünya’ dövmesini Neşet Ertaş’ı çok sevdiği için yaptırdığını anlattı. Rap’ten çok halk müziği dinlediğini söyleyen Ezhel, rap’çiler arasında yaşanan gerilim hakkında da konuştu. Benim herkesle aram iyi” diyen rap’çi Norm Ender’e karşılık olarak ‘Lolo’ şarkısını mı çıkardınız sorusuna Göndermede bulunmadım. O şarkıyı mayısta yapmıştım. Onun bana şarkı yapacağını bilmiyordum. Ayrıca biri bana bir şey derse cevap vermem.” yanıtını verdi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu